Seni Seviyorum

Seni Seviyorum 3 213

Seni Seviyorum Google Konumu

Sevgilim, bu sabah yine sensiz uyandım. Seni o kadar çok özlüyorum ki… Keşke hiç olmazsa bir gün seni göre bileydim. Keşke bir gün yanında ola bilseydim. Sensiz yaprakları dökülmüş ve budakları kırılmış bir ağaç gibi hiss ediyorum kendimi. Bazan hiç kurtulamayacağımı  sanıyorum bu ıztıraplardan.

Sevgilim, ben suyu kurumuş deniz gibiyim. Sensiz o kadar üzülüyorum ki…. Ağlarken döktüyüm göz yaşlarım o denizi yeniden yaratıyormuş gibi. Canım, ben sende var oldum, seninle yaşadım, bu hayatı sen varsın diye sevdim, sen varsın diye yaşadım, ben senin için yaşadım. Sensiz bir hiçim, bunu anla, sevgilim. Sen benim her şeyimdin, gülüşüm, göz yaşım, mutluluğum, üzgünlüyüm, her şeyim sana bağlı iken beni susuz çöllerde yalnız bıraktın.

Neden sevgilim? Neden yalnız bıraktın beni? Bir bilsem gidişinin, beni terk edişinin sebeplerini… Anlayamıyorum. Ben seni bu kadar çok severken, sen bana bu kadar çok yakınken birden benden uzaklaşmak isteyini anlayamıyorum.  Sana yalvarırken “sevgilim, beni bırakma, terk etme ” diye göz yaşıma bile bakmadın. Umursamadın senin için akıttığım göz yaşlarımı. İşte en çok buna üzülüyorum.

Ben sadece senin için yaşarken sen hiç bir zaman benim için yaşamayı düşünmedin. Sen hiç bir zaman benim olmayı, benim için var olmayı aklından bile geçirmedin. Meğer hiç sevmemişsin beni. Sen benim için her şeyden daha çok değerli iken ben senin için bir selam verecek kadar bile değerli olmamışım. Sen benim her şeyim iken ben senin hiç bir şeyin olamamışım.

Affet sevgilim. Seni bu kadar çok sevdiğim için beni affet.

Hep derdin bana hatırlar mısın : “Senin sevgin sadece seni mutlu ediyor, beni mutlu edemiyorsun” diye. Sen hep derdin, fakat ben aldırmadım. Şaka yapiyorsun sandım. Bu sözlerini asla ciddiye almadım. Meğer benim biricik sevgilim, gözlerimin içine bakarak aslında gerçekleri söylüyormuş. Meğer ben aslında körmüşüm. Seni sevmekle senden başka sahip olduğum her şeyimi kaybetmişim demekki…

Seni niye sevmişim? Niye bu kadar sevmişim? Neden senin bana olan soğuk davranışını gördüğüm halde yine de seni sevmişim?

Canım, şimdi çok uzaklardasın, ellerlesin, başkalarının elini tutmuş oturuyorsundur, başkalarının gözlerine bakıyorsundur… Bense burada sana olan sonsuz sevgimin alevleri içerisinde yanıyorum. Birtanem, canım,yakışıklım benim. Her şeyim… Seni seviyorum.

15 Kasım 2011
Okunma 213

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.
Seni Seviyorum için 2 Yorum Yapılmış.

  1. Barış dedi ki:

    gülzare hanım, yazdığınız bu güzel şiir için, kutluyorum sizi.

  2. Kemal Tekir dedi ki:

    efendim harika dizeler yürekten kutluyorum şiirinizi zevkle okudum ustaca yazılmış bir şiir yüreğine sağlık saygı ve sevgilerimi sunuyorum esen kalın.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious