Sevdikleriniz için orijinal, renkli ve ilginç hediyeler

Sevdikleriniz için orijinal, renkli ve ilginç hediyeler 3.5 113

Sevdikleriniz için orijinal, renkli ve ilginç hediyeler Google Konumu

Biacayip.com, sevdikleriniz için orijinal, renkli ve ilginç hediyeler bulabileceğiniz mükemmel bir alışveriş platformu. Oyuncaklar, saatler, ev, ofis, dekorasyon, mutfak ve banyo ürünleri başta olmak üzere bir sürü alternatif sunan ve yaygın bir ürün yelpazesine ehil olan biacayip.com, Türkiye’de piyasada kolay kolay erişemeyeceğiniz hediyelik eşyalar sergiliyor.
Biacayip.com’da sipariş ettiğiniz ürünler en geç 24 saat içerisinde size teslim ediliyor, yalnızca 3.90 TL kargo ücreti ödüyorsunuz, 50 TL ve üzeri alışverişlerden kargo ücreti almıyoruz.
Havale-EFT ve kredi kartıyla ödeme yapma alternatifleri dışında, kapıda ödeme imkanınız da var. Site ayrıca müşterilerine bir hafta içerisinde koşulsuz iade hakkı tanıyor.
Bu eşsiz alışveriş portalını ziyaret edin, ürünleri o kadar beğeneceksiniz ki ilginç hediye olarak satın almakla yetinmeyecek, bazı ürünleri kendiniz için sipariş edeceksiniz.
Sevgiliniz, anne-babanız, eşiniz, dostlarınız ve çocuklarınızı mutlu edin, dünyanın en orijinal tasarımları kapınıza gelsin.

23 Şubat 2012
Okunma 113

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious