Sevilmeden Sevmek…

Sevilmeden Sevmek… 3 190

Sevilmeden Sevmek… Google Konumu

Sevmek… Ne kadar da güzel bir duyguymuş sevmek. Sevince gözün ondan başkasını görmezmiş, kalbine ondan başkasını sığdıramazmışsın, geceleri uyumadan önce onu düşünürmüşsün. Allahım, bize ne kadar da güzel bir duygu vermişsin…

Ey Tanrım, sevmek güzeldir, güzeldir ama acıdır da… İnsan sevince acı çekiyor. Sevgi acı vermiyor, ama sevdiğin insan bazan seni öyle bir incitiyor ki, her şeyden küsüyorsun, küsüyorsun hayata. Dayanamaz oluyorsun bu duyguya.
Biz neden böyleyiz, Tanrım? Neden sevince hayatımızı ona adamak istiyoruz? O bana değer vermiyor,beni sevmiyor, benimle ilgilenmiyor, fakat ben onu deliler gibi seviyorum. Aslında gerçek sevgi de budur zaten. Onu her şeyden çok, hayatta değer verdiğin her şeyden daha çok seviyorsan bu gerçek sevgidir.

Seni seviyorum,canım. Hayatımın anlamı, başımın tacı,canımın içi,gülüm benim, seni çok ama çok seviyorum. Hayattaki her şeyden daha çok seviyorum.

Sen benim her şeyimsin, gözümün nuru. Özlüyorum seni.

Haklısın, şimdi sen bu kız yine mi beni rahatsız etti deyeceksin,elimde deyil,canım,seni seviyorum,sen sevmesen de. Sevmek budur,işte. Senin beni sevmediğine rağmen ben seni seviyorum.

Allahım,yalvarıyorum sana. Onu benden alma, söz veriyorum, uzak duracağım, bir daha onu rahatsız etmeyeceğim,bir daha aramayacağım, yeter ki, hayatta olduğunu bileyim.

Sevmek böğle bir şeydir bak. Senin için Allahıma dua ediyorum, yeter ki, yaşa,yeter ki, hayatta ol, ben senden uzak olmaya bile razıyım,sevgilim,sen yeter ki,yaşa.

Neden senden uzak olmaya razıyım, biliyor musun? Çünkü ben aslında senden cismen uzak olacağım. Çünkü sen aslında gözümün önünde olmasan da yüreğimde olacaksın,sen hep yüreğimdesin. O yüzden senden cismen uzak olmaya razıyım,sevgilim.

Ben sana zarar vermeyeyim diye Allahıma dua ettim ki, senden uzak olayım. Buna dayanmak için Allahımdan güç istedim. Senden uzakta olduğum zaman Allahım bana güç versin diye dua ettim.

Sevgilim, bu sana son sözüm,seni bir daha göremeyeceğim, sana dokunamayacağım, sen beni istemediğin için.

Gidiyorum,birtanem. Gigiyorum. Şimdi rahat olacaksın, benden sıkılmıştın, şimdi istediğini yapacaksın,sana karışan bir sevgili yok artık. Şunu unutma, benim yanımdayken bile  çekinmeden konuştuğun, mesaj çektiğin kızların hiç biri seni benim kadar sevmiyor, kimse de sevemez zaten.

Bir tek bunu aklında tut, bana yeter,canım.

Elveda sevgili…

16 Kasım 2011
Okunma 190

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious