Sosyal Medya Gelecek İçin Mevduat

Sosyal Medya Gelecek İçin Mevduat 3.5 102

Sosyal Medya Gelecek İçin Mevduat Google Konumu

Son zamanlarda herkezinde dilinde olan web 3.0 sosyal medyayı çalışmalarımızda kullandığımızda geleceğe yönelik mevduat yapmanızı temin ediyor.

Neden Sosyal medya siteleri?

Siezlerinde bildiğiniz gibi  kullanıcı =pr=Google’da güzel sıralamalara gelmek demektir. Facebook, Twitter, FriendFeed vb. sosyal medya sitelerinde ilgi çekecek içerikler yayınlamanız sizlere kullanıcı temin edecektir. Bu da kısa bir süre sonra kalıcı kullanıcılar kazanmanızı temin edecektir. Şayet kurumsal bir internet sitesine sahipseniz büyük satışlar yapabilmeniz muhtemeldir. Bu konuya bir örnek ile cevap verelim. Sizlerinde bildiğiniz gibi erkek arkadaşından ayrılan kızın çok değerli fotoğraflarının içinde yer aldığı kamerayı Gittigidiyor’da satılığa çıkaran kızın videosu bütün sosyal medya sitelerinde yayınlandı. O zaman Gittigidiyor’un cirosu rahat 4 katına çıktı Neden mi? Kullanıcılar sadece internet sitesini merak ettikleri için orada bulunuyor fakat ilgi çekici diğer mahsul leri de satın alıyor.

Siz de sosyal ağları kullanarak sitenizi belirli yerlere getirebilirsiniz.

Pekâlâ sosyal medya sitelerini nasıl kullanacaksınız?

Mesela Facebook’ta internet sitenizde ilgi çeken bir başlık yazın ve paylaşın. Bunu 4-5 dostunuzun da muaveneti ile ve Facebook’taki sayfalar muaveneti ile yayınlayın. Sizlerde göreceksiniz ki o zamanki hitiniz diğer zamanlara göre %250 ye kadar çoğalacaktır.

27 Mayıs 2011
Okunma 102

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious