Tolga Çevik – “Sen kimsin?”

Tolga Çevik – “Sen kimsin?” 3.5 336

Tolga Çevik – “Sen kimsin?” Google Konumu

Tolga Çevik tiyatro, sinema, dizi oyuncusu. Bu günedek pek çok filmlerde önemli karakterleri canlandırmış ve Türkiyede adının altını çizerek imza bırakmış bir oyuncu. Tükiyede izlenmekle kalmamış, yurt dışına kadar ulaşmıştır. Azerbaycanda da pek çok hayranı var. Bir çok internet sitelerinde onunla ilgili haberler yayınlanıyor,  hayranları giderek artıyor.

Tolga Çevik’in en son görev aldığı yapım “SEN KİMSİN?” filmi oldu. Filmin çekimleri  Adana, Adapazarı, Afyon, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bodrum, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorlu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep, Gebze, Gemlik, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş,  Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli bölgelerinde bulunan salonlarda yapılmıştır.

Filmde Tekin ve emekli bir trafik polisi İsmail abi kaybolmuş bir kızı bulmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar, karşılarına çıka bilecek her türlü tehlikeyi göze alarak, kızın hayatını kurtarmak için çalışıyorlar. Sıradan bir kızı bulmak için bu kadar tehlikeyi göze alan bu iki insan kendi yöntemlerini kullanarak  sonuçta kızın hayatını kurtarmayı başarıyorlar.

Filmin yönetmeni: Ozan Açıktan, esas oyuncular: Tolga Çevik (Tekin), Köksal Engür (İsmail abi)

Tolga Çevik filmin senaristi. Filmin hikayesini yazmış olan Tolga Çevik filmin muhteşem olması için ne gerekiyorsa yapmış.

Artık filmi yeterince tanıyorlar. Komik olduğu kadarda büyük bir aşkı canlandıran bu film izleyen her kes tarafından beğenilmiş.

Filmin Azerbaycanda da yayınlanacağına ümid ediyorum, ben de bir Tolga Çevik hayranı olarak filmi izlemek için sabırsızlanıyorum.

Yazar: Gülzare Hüseynova
Azerbaycan

8 Mart 2012
Okunma 336

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.
Tolga Çevik – “Sen kimsin?” için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Kaan Sever dedi ki:

    seviyorum bu adamı 😀

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious