Top Eleven Token Hilesi 2012

Top Eleven Token Hilesi 2012 3.5 1.202

Top Eleven Token Hilesi 2012 Google Konumu

Top Eleven Football Manager adlı oyunda her soruna çözüm olan tokenleri elde etmek paylaştığımız bu hile aracılığıyla çok basit olacak. Fakat oyunu Facebook ile değil sizlere vereceğim internet sitesi üstünden oynamanız lazım. Bu sitede bir bir takım videoları ve reklamları seyrederseniz size ücretsiz token veriyorlar. Böylelikle bunları yaparak hiç bir ücret ödemeden token elde ediyoruz. Her seyrettiğiniz video için video başına 1 token veriyorlar videolarda sürekli yabancı içerikli reklamlar çıkıyor bu reklamların çoğu 1-2 dakikayı geçmeyen kısa reklamlar fakat bazen uzun ve ayrıntılı reklamlar da çıkabiliyor. Uzun olan reklamları izlemeniz yada izlememeniz kesinlikle sizin tercihiniz.

Bu videoları seyrederek token elde edebilmek için Türkiyeden bir IP adresi ile login olan onaylamıyorlar. İp adresinizi kolay bir şekilde düzenleyen bir yazılıma gereksinim duyacaksınız. Size tavsiye ettiğimiz yazılım ise Hotspot Shield. Bedava proxy yazılımı. Bundan sonra ip adresinizi düzenleyerek web adreslerine bağlanabileceksiniz.

Yazılımı download edebilmek için bu adresi kullanabilirsiniz : Hotspot indir

Yazılımı aktif ettiğinizde kendiliğinden bir tarayıcı açacak ve connected yazacaktır. Bu da değişik bir ip ile login olduğunuz anlamına geliyor. Şayet connected yazısı görünmüyorsa kesinlikle yazılımı pcnizden kaldırdın, aksi halde diğer web sitelerinede giremeyebilirsiniz.

Ardından yazılım sizi kendi web adresine yönlendirecektir ve kendiğinden bir video ekranda belirecektir. Bu kısa videoyu seyredip sona ermesini bekleyin aksi halde Hotspot aktif olmayacaktır.

Bu prosedür’de sona erdikten sonra yeni bir bağlant açın topeleven.com adresine login olun. Proxy düzenlediğiniz için sayfa eskisine göre biraz yavaş girebilir, sabırlı olun. Ardından açılan sayfada Facebook Login “Connect with Facebook” yazan yere tıklayarak oyuna login olun.

Top Eleven internet adresine login olduktan sonra, “Play” botununa tıklayarak oyun bölümüne geçiyoruz. Oyun bölümünde aşağıdaki fotoğrafta belirttiğiniz gibi üst bölümde Win Tokens isimli bir yer var. Türkçe olarak Token elde etme mana’sına gelen bu tuşa basın.

Token elde etme bölümünde aktif olan reklam opsiyonları arasından yalnızca “Token Ads” yazana basmayın. Çünkü o proxy düzenleyip login olduğunuzu farkediyor. Öteki reklam opsiyonlarına tıklayıp gerekli prosedürleri uygulayarak token elde edebilirisiniz. Bunlardan bazıları video seyrettikçe bazıları da kısa formlar girdikçe size Token verecektir. İngilizcesi kötü olan kişiler video seyrederek bu uygulamadan yararlanabilir.

Bu kısımdanda parasız olan önerilere tıklarsak, sizden her hangi bir ücret talep etmeden token elde etmenize sağlayacak teklifleri almış olursunuz. Ne kadar fazla Token elde edeceğiniz, tekliflerde size verilenleri uygulamanıza bağlı. Bu öneriler bazen bir takım anketler, bazen bir takım yazılımların indirme adresleri bazen bir takım web sitelerin üyelik önerileri bazense bir takım video seyretme olabiliyor.

Yazar: Aykut Ercan
Konu: Top Eleven Token Hilesi 2012 | www.bilgisever.net

16 Ocak 2012
Okunma 1.202

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious