TTnet Kota Sorgulama İşlemi

TTnet Kota Sorgulama İşlemi 4 396

TTnet Kota Sorgulama İşlemi Google Konumu

TTnet Kota Sorgulama İşlemiTTNET türkiyede hala limitli internet hizmeti sağlamaktadır. Bu sebeple limitsiz interneti olmayan kişilerin en büyük problemide kota aşımını engellemektir.

Bu yüzden sürekli kota miktarını öğrenmeleri gerekir. Öğrenmezlerse herhangi bir limit aşımı olduğunda fazladan ücret öderler.

Bilhassa 4 GB kotalı internet paketleri kimseye yetmemektedir. Hiç birşey indirmeseniz dahi kota doluyor. Zira girdiğimiz internet siteleri grafiklerle dolmuş ve facebook gibi sosyal ağlar da çoğalmıştır. Bu sebeple kotalı bir kullanıcı sosyal ağlardaki resim ve video izleme prosedür lerinden ötürü çok fazla problem yaşar.

Bu fiyatların güncel paketlerini öğrenmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Fiyatlar size az gözüke bilir çünkü MB tür’ündendir bu sebeple Ttnet kota sorgulama işleminizi buradaki siteden 30 günde bir kaç kez yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir de Ttnet kota aşımı için anlık sorgulama yazılımlarını da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Fakat bu yazılımlara siz yinede çok fazla güvenmeyin TTnet’in kendi web sitesinden ara sıra kota sorgula işlemlerinizi yapın.

17 Ekim 2011
Okunma 396

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious