Web Messenger – MSN Web Messenger

Web Messenger – MSN Web Messenger 4 251

Web Messenger – MSN Web Messenger Google Konumu

MSN Web Messenger sevdiklerinizle, dostlarınızla veya kişi listenizdeki tüm kullanıcılar ile, yalnızca bir internet tarayıcısı üzerinden tam zamanlı bir iletişim kurabilmenize olanak sağlayan bir programdır.

MSN Web Messenger tamamen web üzerindedir yani temel’i web’dir..MSN Web Messenger yardımıyla; hiçbir Java yada buna eşdeğer bir yazılım kullanmaksızın, MSN listenizde yer alan kullanıcılarla basitçe sohbet edebilir, listenizde türlü düzenlemeler yapabilirsiniz.
MSN Web Messenger adlı programı iş yerinde, dostunuzun evinde, dershanede okulda kısacası internet bağlantısı kurabildiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Msn programına gereksiniminiz olmadan basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

MSN Web Messenger Nasıl Kullanılır ?

Bir hotmail yada msn uzantılı E-mail adresine ehil olmalısınız. Şayet yoksa ilk önce bir adet üyelik almanız gerekir.

Bir web tarayıcısı; Windows ile çalışan Microsoft Internet Explorer 10.0, Opera 11.62 yada Mozilla 11.0 versiyonlarından her hangi birine yada bu tarayıcıların daha üst versiyonlarından birine ehil olmalısınız.

Sayfada aktif olan reklam sitelerine izin sağlamalısınız. Bir takım tarayıcı versiyonlarında bu tarz reklamları kendiliğinden bir şekilde engelleyen yazılımlar yer almaktadır mesela Msn Toolbar. Siz bu kendiğinden engelleyen düzeneği iptal etmelisiniz.

MSN Web Messenger’ ı başlatmak için burayı tıklayınız.

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Web Messenger – MSN Web Messenger | www.bilgisever.net

8 Nisan 2012
Okunma 251

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Web Messenger – MSN Web Messenger için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Kamil (Kezban) dedi ki:

    bunu herkes görüyorsa buradaki çalışanların hepsine selamlar…

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious