Windows Live Messenger 2012

Windows Live Messenger 2012 4 207

Windows Live Messenger 2012 Google Konumu

https://i0.wp.com/www.bilgisever.net/wp-content/uploads/2012/04/msn-kaydol1.jpg?resize=150%2C150Windows Live Messenger tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan mesaj ve ileti gönderme yazılımıdır. Windows live Messenger 2012 ile listenizde bulunan kişilerle HD niteliğinde görüntülü ve sesli bir şekilde muhabbet edebileceksiniz. Resimlerinizi slayt şeklinde görüştüğünüz kişiye gösterebilir veya dilediğiniz bir videoyu seyrettirebilirsiniz.

Ekranın sağ üst kısmında bulunan minik butona tıkladığınız zaman erişmek istediğimiz facebook gibi toplumsal ağlara basitçe erişebiliyoruz. Bu şekilde olup biten herşeyden çabucak haberdar olabilirsiniz.

Windows Live Messenger adlı program ile dostlarınızla kolayca Youtube videosu paylaşabilirsiniz. Fakat bu yalnızca video bağlantısı yollamak ile kalmıyor, bir yandanda msn video player aktif edilerek, mütekabil bir şekilde video seyretme imkanı da sağlıyor.

Windows Live Messenger 2012 Programını İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Windows Live Messenger 2012 | www.bilgisever.net

25 Nisan 2012
Okunma 207

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious