Windows Live Msn – Hotmail Hesabı Kapatma

Windows Live Msn – Hotmail Hesabı Kapatma 2 180

Windows Live Msn – Hotmail Hesabı Kapatma Google Konumu

Türkiyede en çok tercih edilen e-posta hizmeti Hotmail.com dur. Uzmanların yaptığı araştırmalara göre türkiyede her insan başına 3 adet Hotmail hesabı düşüyormuş. İşinize yaramayan yada kapatmak istediğiniz Hotmail üyeliklerini aşağıdaki etapları inceleyerek kapatabilirsiniz. Hotmail hususiyetle MSN’nin sosyal ağ adreslerinin çoğalmasıyla hızla zarar görmesi neticesi eski performansını kaybetsede türkiyede hala başı çekmektedir. Hotmail hesabınızı kapatmak istiyorsanız eğer aşağıdaki prosedür’leri inceleyin.

Hotmail hesap kapatma prosedür’ü için karışık menüler arasında boğulmanıza hiç lüzüm yok uygulamanız gereken tek şey aşağıdaki bağlantı adresine tıklamak kullanıcı adı ve şifrenizi yazmaktır. Login olduktan sonra hesap kapatma ile alakalı yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfadan hesabınızı kapatmak için hüviyet’inizi teyit etmeniz istenecektir parolanızı yeniden yazarak onaylayınız ve ardından hesabınızı kapatınız.

https://account.live.com/CloseAccount.aspx

60 gün süresince bu üyeliğe hiç giriş yapmazsanız, hesap kendiliğinden kapanacaktır. Bu işlem sonrasında beklemenizin sebebi 60 gün içerisinde düşüncenizin değişmesi halinde yeniden üyeliğinizi çalışır vaziyete getirebilmeniz içindir.

Bu prosedür’leri uygulamanız halinde Windows Live’e, diğer Microsoft ihtimam’larına yada bu oturum açma ismini kullandığınız diğer rastgele bir internet adresine girdiğiniz şahsi bilgileri kaldırmak için, üyeliğinizi kapamadan önce bu adreslerde üyelik girişi yapın ve bilgileri kaldırın. Üyeliğinizi kapadıktan sonra bu adreslere ulaşamazsınız.

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Windows Live Msn – Hotmail Hesabı Kapatma | www.bilgisever.net

9 Nisan 2012
Okunma 180

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious