Yarım Aşk Hikayesi (Dizi Bölüm 2)

Yarım Aşk Hikayesi (Dizi Bölüm 2) 3.5 124

Yarım Aşk Hikayesi (Dizi Bölüm 2) Google Konumu

10 temmuz 2010… Ben o gün tatile çıkıyordum. Kuzenimle beraber amcamın evine misafirliye gidiyorduk. Bir hafta tatil yapıp dönecektik. O gün tesadüfen sen geldin bize. Henüz aramızda ciddi bir şey yoktu, ama seni gördüğümde böyle bir duygu yarandı içimde: “Allahım, 1 hafta Baküden uzakta olacağım, onu görmeyeceğim,bana güç ver.” Ama bir yandan da içimden bir ses “Sen onunla olamazsın,git,belki gidersen,ondan uzak olursan onu unutursun. ”   Ben ikinci duyguya göre davrandım. Gittim. Senden uzak olayım istedim, belki bu sevdayı atarım başımdan diye düşündüm. Ama olmadı. Tatil adıyla çıktım yola, ama bu dönem benim için tatil değil de gerçek bir aşk acısına dönüştü. 1 haftayı zor geçirdim köyde. Dayanamıyordum. Seni çok sevdiğimi anlamıştım orada. Seni çok özlüyordum. Her gün görmeye alışmışken 1 hafta hiç göremedim, üstelik bu kadar severken. Derin düşüncelere dalıyordum, hayallere kapılıyordum, hep ama hep seni düşünüyordum. Sensizlik çok zordu. sensizlik bana haram oldu.

18 temmuz 2010… Hayallerimin yıkıldığı gün. O gün kuzenim bana 1 hafta daha kalmamız gerektiğini soyledi. Çok sinirlendim. Yalvardım dönelim diye, burada daha fazla kalamıyorum, evimizi özlüyorum dedim. Mümkün değil dedi. Şehre inecek araba yok dediş Önümüzdeki hafta sozu anca döneriz dedi.  Sustum. Konuşamadım. Seni çok özlemiştim. Bir an önce dönmek istiyordum.

Geceleri uyumadan önce saatlerce seni düşünüyordum. senin hayalini kuruyordum. Alışmıştım artık buna. Her gözümü kapattığımda sanki gerçekten de seni görüyor gibi hiss ediyordum. O kadar güzeldi ki bu duygu… Seni ne kadar çok sevdiğimi artık anlamıştım. Meğer ben senden uzakta kalamıyormuşum. Duramıyormuşum sensiz. Özlüyormuşum seni. Allaha yalvarıyordum bana güç ver, geri dönene kadar bu acı duyguya dayanmam için bana güç ver diye.

Böylece 2 hafta geçti. Eve döndük. Daha kapıdan yeni girmiştim, bir baktım ki…..

13 Mayıs 2011
Okunma 124

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.
Yarım Aşk Hikayesi (Dizi Bölüm 2) için 3 Yorum Yapılmış.

  1. Passiflore dedi ki:

    harika bir yazi olmus, cok beğendim.

  2. Mustafa dedi ki:

    yazı gerçekten çok güzel, emeğinize sağlık…

  3. Cahit Zarifoğlu dedi ki:

    bu güzel yazıyı bize armağan ettiğiniz için teşekkür ederim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious