Yılbaşı

Yılbaşı 5 161

Yılbaşı Google Konumu

Canım, günaydın. Nasılsın? Seni çok özledim. Bana mesaj atmışsın özledim diye. Bir de beni düşün. Sen böyle özlediysen bir de ben seni nasıl özledim düşün artık. Bu gün çok özel bir gün. Bu gün yeni bir yıla gireceğiz. 2012  -ye  beraber girelim istiyorum. Benimle birlikte bu günü muhteşem ve unutulmayacak bir güne dönüştüre bileceğinden eminim. Seni çok seviyorum, sevgilim. Sana ihtiyacım var. Seninle birlikte olmak istiyorum. Hiç olmazsa bu gün. Uzun zamandır ayrıyız, bir telefon edecek kadar cesaret bulamadım kendimde, seni arayıpta seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyemedim, Yılbaşında birlikte olalım diyemedim. Ama şimdi sana içimdeki her şeyi anlatmak istiyorum.

Sevgilim, sen benim için her şeyden daha değerli,  her şeyden daha önemlisin. Sen hayatımın anlamı, tek aşkımsın, ben bu genç yaşımda senin kadar hiç kimseyi sevmedim, sana baktığım kadar o sevgi dolu,hasret dolu,özlem dolu bakışlarla başka hiç kimseye bakmadım, hadi kırma beni, yılbaşında birlikte olalim. Canım, ben bir tek senin sevgini yüreğimde taşıyorum diye yaşıyorum, sensiz bir hiçim, bunu anlamadın mı daha?

Hadi gel yanıma, sarılalım bir-birimize,  öylece kalalım saatlerce, birlikte olalım, ikimiz.  Başbaşa kalalım, ayrı olduğumuzda neler yaşadığımızı anlatalım bir-birimize.  Seni görmeyeli çok uzun zaman oldu, sevgilim. Ben senin o güzel, anlamlı bakışlarını özledim, ellerime dokunuşunu özledim, sıcak kucağını özledim. Seni çok özledim. Letfen, sevgilim, beraber geçirelim bu güzel günü.  Bana yılbaşı hediyyen olsun barışmamız. Hadi, gel de bu ayrılığımıza bir son verelim.  Bekliyorum sevgilim….  Beni ara, yanıma geleceğini söyle, birlikte olacağımızı söyle, benimle beraber harika bir gün geçireceğini söyle… Ben seni seviyorum, sen de beni sevdiğini söyle, canım. Seni bekleyeceğim… Ara beni…

31 Aralık 2011
Okunma 161

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.
Yılbaşı için 1 Yorum Yapılmış.

  1. gamzee dedi ki:

    çooook güzel çook beğendim 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious