Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar Yapıyor

Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar Yapıyor 1 117

Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar Yapıyor Google Konumu

Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar YapıyorMerhaba değerli bilgisever.net okurları. Bu makalemde takribî bir haftadır ruzname de olan bir mevzu hakkında konuşacağım. Google yakın bir zaman önce Google+1’i çıkardı, anasayfa ve arama bölümüne renk ve nizam olarak bazı teceddüt lere gitti. Bütün bu teceddüt lerin yanı sıra deneme yayını ile fark edildi ki Youtube da tamamen değişiyor. Biz de bilgisi olmayan bilgisever.net okurlarına açıklamak istedik. Bence Youtube nin yeni hali eski halinden çok daha güzel olmuş 🙂 eski halini çok sade buluyorum. Yeni tasarımını buraya tıklayarak görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Anasayfada ilk olarak arama kutusu dikkatimi çekti. Gerçekten güzel bir tasarım olmuş

Video Bölümü Dizaynı:

Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar Yapıyor

Video dizaynı bana oldukça güzel olmuş. Gerek kullanılan renk gerekse video formatları kısımı… Yapılan bütün değişiklikler sitenin tasarımına uymuş. Tabi bazı kişilere farklı gelebilir. Renkler ve zevkler tartışılamaz. Sade bir dizayn dan siyah renkli bir görüntüye alışabilmek kolay olmayabilir. Zamanla yeni tasarıma alıaşcağız.

Kullanıcı Sayfası Dizaynı:

Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar Yapıyor

Youtube Yeni Tasarımı İçin Hazırlıklar Yapıyor

Üyelerin sayfası ise adeta bir blog dizaynı gibi ayarlanmış. Büyük thumblar ekleneyerek nizam temin edilmiş gibi. Fakat video başlık kısmı ve sağ tarafındaki okunma sayısı bozuk görünüyor 🙂

Adresi tekrar vermek istiyorum: www.youtube.com/cosmicpanda

Bir sonraki makalelerimde görüşmek üzere. Saygılar.

12 Temmuz 2011
Okunma 117

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious