YouTube’da Yılan Oyunu Oynayın !

YouTube’da Yılan Oyunu Oynayın ! 1 113

YouTube’da Yılan Oyunu Oynayın ! Google Konumu

YouTube'da Yılan Oyunu Oynayın !Youtube üzerinden video izlemek istediğinizde videolarınız geç yüklendiği için canınız mı sıkılıyor? Problem değil. Google, bu probleme de bir çözüm yolu üretmiş. Hemde çok ilginç bir çözüm. Video yüklenirken, yalnızca bir iki tuşa basarak hemen bir yılan oyunu oynayabilirsiniz. Siz bu yılan oyununu oynarken bırakın videonuz arka planda yüklenmeye devam etsin. Peki hangi tuş ile bu ilginç yılan oyununu başlatabiliriz? Cevabı tabikide bu makalemizin geri kalan kısmında.

Peki youtube üzerinden nasıl yılan oyunu oynayabilirim?

Youtube yılan oyununu oynayabilmek için rastgele bir video sayfasına girin. Ardından video’ya tıklayın video’yu durdurun. Klavyedeki yön tuşlarından sol yön tuşuna beş saniye kadar basılı tutun. Ardından elinizi kaldırmadan yukarı yön tuşuna basın ve yılan oyununun tadını çıkarın.

Oyun Görüntüsü: (Bu bir resimdir, video değildir)

YouTube'da Yılan Oyunu Oynayın !

7 Kasım 2011
Okunma 113

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious