Zeka Ve Hafıza Oyunları İle Beyninizi Geliştirin !

Zeka Ve Hafıza Oyunları İle Beyninizi Geliştirin ! 3 127

Zeka Ve Hafıza Oyunları İle Beyninizi Geliştirin ! Google Konumu

Zeka Ve Hafıza Oyunları İle Beyninizi Geliştirin !Bugün sizlere Minemoc adlı bir oyunu tavsiye etmek istiyorum. Sakın sıradan oyun deyip geçmeyin. Bu oyunu oynarken bir yandan eğleneceksiniz bir yandanda zekanız ve hafızanız gelişecek. Unutmayın, insan beyni sınırsız bir öğrenme potansiyeline sahiptir, zeka uygun eğitimlerle geliştirilebilir, insan hayatında zeka ve hafızanın önemi büyüktür özellikle unutkanlık yaşayan üniversite öğrencileri için. Boş zamanlarınızda önemsiz işlerle uğraşmayı bırakın zamanınızı bu oyun ile değerlendirin kısa sürede pozitif etkilerini göreceksiniz.

Bu bir zeka oyunu olduğu için kesinlikle yaş sınırlaması yoktur, yaşınız kaç olursa olsun hiç farketmez. İsterseniz lafı fazla uzatmadan oyunun nasıl oynanıldığına gelelim gayet basit ama etklili bir hafıza oyunu. Begin butonuna tıklayarak başlatın, karşınıza 8 adet kapalı kart gelecek, kartları teker teker açıp üzerindeki simgeleri aklınızda tutun, kısa süre içerisinde aynı olan kartları bulun ve oyunu bitirin.

Zorluk seviyesini artırdığınızda kart sayılarıda artıyor. Very easy, easy, medium ve hard şeklinde 4 Adet zorluk seviyesi bulunuyor hangi seviyede oynamak istiyorsanız onu seçin, başlangıç olarak Very easy (çok kolay) seviyesini seçmenizi öneriyorum, sonradan oyun seviyesini kafanıza göre artırabilirsiniz. Bol şanslar.

Buraya tıklayarak oyunu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Rar şifresi: www.bilgisever.net

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

19 Kasım 2011
Okunma 127

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious