Zühre Saati

Zühre Saati 3.5 380

Zühre Saati Google Konumu

İslam inancına göre duanın kabul edilmesi için, bu tarz vakitlerden çok, İslam’da güzel vakitleri değerlendirmek daha orantılıdır. Misal, seher vakitleri (imsak zamanından önceki bir yada iki saat denli olan zaman mesafesi), farz namazı tamamlandıktan sonra mübarek gece ve günlerde Cuma günü gibi.

Hiçbir zaman bunu unutmayalımki her şey Rahman ve Rahim olan Allah’ın elindedir. Allah’ın icazet’i olmadan katiyen hiçbir şey olmaz. Onun rızası olursa saat, her zaman insanın yararına olur. Aksi takdirde her şey insanın zararına olur.

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Zühre Saati | www.bilgisever.net

Bir kadının yüzünün kötü bir anlaşma sararınca Mesnevi ise, utanınca Tanrı yıldızı Venüs isabet yaptığını söylüyor. Venüs, bir çökmesine neden şekli, çamur içinde bir kadın geliyordu? Kalıcı olun! Ruh, oturumu, sen göklerin aşağılıklara yüksek, su ve çamur gitti. Çünkü Alçaklık böyle bir kafası, veya hatta kıskanılacak bir konumda varlığında değiştirilebilir. Şimdi kendi kendine çoğalmaya nasıl görünüyor? Ayrıca, bu bozulma, bir aşağı. Ne rüzgar gücü incir ağacının sarsılmış olduğunu, dökerse ilk incir, gökyüzü, yıldızlar bu şekilde yeryüzüne düştü. Apocalypse 06:13 (İncil), aynı zamanda Batı edebiyatı olarak bilinen Venüs yıldızı Venüs,.İlk defa Muhammed Esed kitabında yıldız Venüs hikaye duydum ve sonbaharda benim hayat ile arkadaş devam ediyor, “Bununla birlikte, günlük bir zaman olduğunu melekler Harut ve Maruti, onlar “Biz insanların günahlarını ve tutku şu sefil karanlık ile enfekte olmuştur hafif melekler layık biçimed, ulaşılmaz güzellik kurumlanmaya başlayan mütevazı olmayı unutma bunun rahim ‘bir anne. “Bu günahsızlıklarının evet, temiz ve yüksek güç günahsızdılar olduğunu söyleyerek, saflık unutur, ama bu sadece ötürüydü tutulmamalarından onun için oldu. Daring Rabbi itiraz etmez, ve hiçbir zaman n . Çok gurur kendi arzu ve yükümlülüğü yeteneğine sahip değildir ve melekler kılık değiştirmiş insanlar arasında dolaşan başladı, insanları çok seviyorum dünyaya geldi! ” ve o ilk gece “yeryüzünde kendiniz deneyin, Zühre Saati ve çünkü görünmez yaptığı arazi, indi:. güzel insanlar, o * ‘ez zuhr onlara, onlar bir kadın iki tanıştı melekler, adam, bu kadının gözlerini ve zihinlerini, duygularını, konfüzyon, ve sadece insanları izlemek istiyorum kendi söz ve iki kadın olması kadınların artan arzusu:. “Ben değil,” onlar diyor ki: Eğer Zühre Saati bir kadın çağrıştılar döndü musunuz: “.. Ben başladım, ben istiyorum, “onu öldürmek ve iki melek bu tip bulmak gerekir, katledildi lütfen. Elleri ve kurumuş kan işlediği cinayetlerden istediği kornealar. Doyurup gitti istediği, ancak ‘nasıl haberdar olmak için zina, cinayet ve önceki kurumlanmalarının bir çift günah işlediği için değil, yeryüzünde, sessizlikleri iki melek ilk gece geçirerek daha arazi sessizliği boş olduğunu gördüm … ve Rab “ahireti, seni alabilirim bu dünyada seni cezalandırdım mı?” dedi melekler o bu dünyaya girmek istediğini söyledi ve onlar acı pişmanlık ve cennet zincirleri Rab, ve asılmalarını kapanmıştır ve kıyamet gününe kadar öyle kalacak, dedi. Bu tevazu kaybetmeye niyeti yoktur, bilesiniz herhangi bir kişi bir erdem, melekler bir ders olurdu. Ama insana hayır, göz melekleri göremiyorum ez-zühre’yi gökyüzünde parlayan bir yıldız olduğunu ve sadece onlara izin böylece tabii ki, Tanrı’nın insanları görebilirsiniz harut’la Bu marut’un almak
18 Nisan 2012
Okunma 380

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious